Nebudeme vám slibovat „modré z nebe“, ale reálné cíle, které dokážeme splnit

Informace ze spolku Zář 23, 2014

Vážení občané,

jak jistě víte, v závěru minulého roku jsme já i většina mých kolegů opustili stranu ODS. Důvody, které nás k tomuto kroku vedly, jsou všeobecně známé a byly vám široce prezentovány. Volební program, který jsme vám předložili vroce 2010, jsme však po celé volební období považovali za zavazující bez ohledu na politickou příslušnost.

Stejně jako v předchozích letech, vám tedy nyní předložíme volební program na období 2014 -2018, společně se závěrečným účtem naší činnosti za minulé volební období. Tentokrát však jako Sdružení nezávislých kandidátu Kbely – náš domov.

Abychom Vám mohli novou kandidátku a volební program představit, bylo nejprve nutné shromáždit několik stovek podpisů pod peticí na její podporu. Získání těchto podpisů bylo nutnou podmínkou pro registraci k volbám. Počet podpisů, které se nám nakonec podařilo získat, dvojnásobně převýšil požadovaný počet. Všem kbelákům, kteří nám umožnili svým podpisem kandidovat, děkujeme!

Představuji vám tedy nyní naše kandidáty, kteří představují jistotu kvalitního vedení městské části pro další volební období. S využitím svých dosavadních zkušeností a praxe jsou tito lidé zárukou pokračování dalšího rozvoje městské části. Za všechny představené kandidáty vám také osobně ručím.

Náš kompletní volební program obdržíte do svých schránek v nejbližších dnech. Zároveň bude prezentován i na webových stránkách www.kbelynasdomov.czVaše dotazy k předloženému volebnímu programu s námi můžete následně probrat 4.10.2014, kdy pořádáme „Den pro Kbely“ v Centrálním parku.

Pavel Žďárský,
Starosta Městské části Praha 19
a kandidát
Sdružení nezávislých kandidátů Kbely Náš domov.