VYZNÁNÍ JINDŘICHA PETRNOUŠKA

Informace ze spolku Dub 18, 2014

Jsem člověk v podstatě mírné povahy, kterému osud jak už to tak v životě bývá, uštědřil různé rány. Bydlím ve Kbelích přes půl století a snažím se svou silou nevelkého bojovníka (myslím vzrůstem) za pravdu a spravedlnost pomoci k tomu, aby se zde tzv. dalo žít.
Bydlí zde lidé, kteří mým rodičům i mě těžce ublížili, ale těch je naštěstí velice málo. Naprostá většina občanů této MČ nemá pokřivený charakter, a proto se mě v této obci dobře žije. Jsem účastníkem spolutvůrce dění v této obci (díky voličům a svým slibem jsem jim za to složil poklonu).
Poslední dobou, (že by volby?) zde vylézají na povrch licoměrní lidé, kteří se snaží všemi silami znevážit práci jiných a tzv. přihřát si svoji polévku na cizím ohni bez práce. Naštěstí občanů v této lokalitě, kteří nejsou postiženi chorobou závisti, stihomamem, skepsí či jinou ještě záludnější chorobou je absolutní většina. Kverulantů a dokonce si troufnu říci lidí, kteří porušili a znevážili svůj slib poslance, (tajně doufám, že snad jde o vyléčitelnou nemoc) je zde jako léčivé části v homeopatiku. Proto se mi zde bude žít dobře se svými kamarády, a prožijeme ještě mnoho dní plné slunce, krásy a radosti.

Na závěr prosím své voliče buďte ve střehu a děkuji

Jindřich Petrnoušek

Ve Kbelích dne 18.4.2014